•  

    0 224 718 51 16

  •  

    info@kocyigitmetal.com

  • TR 
Hurda Kablo Alımı ve Sökümü

Hurda Kablo Alımı ve Sökümü

Hurda alım-satımı yapan firmaların verdiği hizmetlerden biri de elektrik tesisat kablo hurda alım ve sökümü hizmetidir. Firmamız, hurda alımı yanında kablo hurda alım ve sökümü hizmetini de profesyonel ve kaliteli şekilde gerçekleştirmektedir. Hiçbir kablo hurda olarak düşünülmemelidir. Enerji kablo hurdaları, bakır kablo, yeraltı kabloları, ttr kablo, antigron kablo çeşitleri hurda alım ve sökümü yapan firmalar tarafından değerlendirilerek geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

Hurda kablo üretimi oldukça maliyetli ve zor bir süreç gerektirmektedir. İster işyeri ister evde olsun geri dönüşüme kazandırılacak kablo hurdalarınızı, firmamızın hizmetlerinden yararlanarak değerlendirebilirsiniz. Hurda kablo geri dönüşümü ile hurda kablolarınızı yeniden kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Hurda kablo fiyatlarını belirleyen hurda kablo veya bakırın miktarıdır.

Hurda Kablo Aldığımız bazı bölgeler :

İnegöl, Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsü, Harmancık

Kabloların sağlıklı şekilde işlevlerine yerine getirmesi gerekir. Eğer işlevlerini doğru şekilde yerine getirmiyorlarsa artık hurda olarak ayrılması şarttır. Bu yüzden hurda olmuş kablolarınız, kablo soyma makinesi ile plastiklerinden ayrılır ve geri dönüşüme gitmeye hazır hale getirilir. Böylece elektrik tesisat kablo hurda alım ve sökümü ile geri dönüşüme giden kablo hurdalar enerji tasarrufu sağlamış olur. Diğer yandan ülke ekonomisine faydası vardır. Doğal kaynaklarımız korunduğu gibi doğa ve insan sağlığı bilinci de korunmuş olmaktadır.

Siz de kablo hurda alım ve sökümü hizmetlerimizden yararlanmak ve diğer hurda hizmetlerimizi keşfetmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey iletişim numaralarımızdan deneyimli ve uzman kadromuza ulaşmaktır.

Hızlı Hurda teklifi almak isterseniz online teklif formumuzu hemen inceleyebilirsiniz.

khQzxutJOZahF6hM4gWqwEa9s-e2Xfy18UBMYx2YjTA