•  

    0 224 718 51 16

  •  

    info@kocyigitmetal.com

  • TR 
Sarı Hurdası Alan Firmalar İnegöl
Sarı Hurdası Alan Firmalar İnegöl

Sarı Hurdası Alan Firmalar İnegöl

Dayanlıklı ve uzun ömürlü olmasıyla bilinen hurda sarı, ya da diğer adıyla sarı hurdası hurdacılar için en değerli atık malzemelerden biridir. Hurda sarı, kalite değerine göre kendi içinde sınıflara ayrılır. Siz de elinizdeki sarı hurdaları satarak hem para kazanabilir hem de hurdaların bulunduğu konumun temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Koçyiğit Metal olarak, sarı hurdası alan hurdacılar arasında, size en iyi fiyat teklifi ile geleceğimizin garantisini vermek isteriz.

Anında Fiyat Garantisi

Hurdacı numarası üzerinden firmamızı arayarak elinizde bulunan sarı hurdanın kaç kg olduğunu söylediğiniz taktirde, anında güncel fiyat teklifi veriyoruz (ortalama %3 güncel yanılma payı ile).  Ayrıca firmamızdan, güncel hurda fiyat listesi hakkında da bilgi alabilirsiniz.

İnegölün Her Yerindeyiz

Evinizeen yakın hurdacı olarak, Bursa'nın tüm ilçe ve semtlerinden, adrese gelerek hurda alımı yapmaktayız. Sarı hurdası kilo fiyatına göre size fiyat bilgisi veriyor, kabul etmeniz dahilinde kısa sürede adresinize gelerek hurdalarınızı alıyoruz. İstanbul’da sarı hurda alımı yapan firmalardan biri olarak, bu sektöre size de kazandırıyoruz. İstanbul’un neresinde olursanız olun, Koçyiğit Metal olarak, bizi aradığınız tarihten kısa bir süre sonra adresinize doğru yola çıkmış olacağız. Bizim için müşteri memnuniyeti, her şeyden üstündür.

khQzxutJOZahF6hM4gWqwEa9s-e2Xfy18UBMYx2YjTA